BANYO TADİLATI

BANYO TADİLATI

Banyo tadilat fiyatları ailenizin bütçesine ve aldığınız vitrifiye malzemelerin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Vitradan alacağınız bir musluk ile Hans Grohe’den alacağınız musluk arasında yaklaşık 900 TL oynamaktadır. Her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile ferah bir banyoya sahip olabilirsiniz. Yeni konsept banyolarda neme karşı dayanıklı duvar kağıtları bile kullanılmaktadır. Bu sebepten dolayı iyi bir araştırma ile aklınızdaki tüm fikirleri uygulamaya dökebiliriz.

Hiç bir zaman unutmayın ki banyo yenileme ve banyo tadilatlarında en önemli unsur tesisat ve su yalıtımıdır. Alt komsunuzla aranızın açılmasını istemiyorsanız kesinlikle su yalıtımı malzemesine vereceğiniz paradan kaçmayınız.

Genelde binalarda banyo yeterince büyük inşa edilmez. Bu durum banyo dekorasyonunu bir adım daha öne çıkarmaktadır. Banyonuzu öyle dekore etmelisiniz ki kullanışlı, ferah ve şık olmalıdır. Banyonuz ister dar ister geniş olsun, onu güzel ve kullanışlı gösterecek bir tasarım kesinlikle mevcuttur. Evinizin her köşesi yaşam alanınızdır ve her köşesinde görseli ve kullanışlılığı düşünmek gerekir.