DEMİR DOĞRAMA VE FERFORJE İMALAT VE MONTAJI

DEMİR DOĞRAMA VE FERFORJE İMALAT VE MONTAJI

Ferforje

Ferforje eski zamanlardan beri uygulanan demire şekil verme işidir. Kapılara, pencerelere veya evlerin iç bölümlerine süsleme ve koruma amacıyla ocakta döverek yapılan demir işidir. Ferforjenin eskiden beri var olması ve onun bir ustanın ellerinde şekil bulması kültürel ve sanatsal bir değer içerdiğinin göstergesidir. Bir ustanın ellerinde teknik yetenekle ortaya çıkan ferforje motifleri mimarinize ayrı bir zenginlik ve görsellik katmaktadır. Bugün ferforje imalatını daha ekonomik hale getirmek için hazır motifler kullanılmaya başlamıştır. Ancak özellik ve titizlik isteyen işler usta eliyle hazırlanmaktadır. Her ne olursa olsun ferforje imalatı, gerçek anlamda emek ve titizlik isteyen bir iştir.
 

Demir Doğrama 

Demirin usta ellerde işlevsel nitelik kazanmasıdır. Tüm projelerinizin eksiksiz ve hatasız uygulanması sağlamakta ve işçilik garantisi ile hizmet sunmaktayız. Tüm demir doğrama işleriniz titizlikle takip edilerek itina ile uygulanmaktadır. Demir doğrama işleriniz ürün kalite denetimlerimiz alanında büyük tecrübe sahibi olan deneyimli ekiplerimizce yapılıp hata olasılıkları ortadan kalkmaktadır. Büyük kapsamlı projelerinizden, en küçük imalatlarınıza kadar olan demir doğrama işleriniz itina ile uygulanmaktadır. İş teslimlerimizde, müşterilerimizin memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır.

emir doğrama atölyemizde işinin ehli olan demir doğrama ustalarımız ve tasarım uzmanlarımızın ortak çalışmaları ile mükemmel tasarımlarda demir doğrama işleri çıkarıyoruz. Kısacası demiri sanat gibi işliyoruz ve müşterimizin memnuniyetini sağlıyoruz.