HAKKIMIZDA

İnc Yapı; İnşaat sektöründe tamamen yenilikçi ekibi ile 2009’dan bu yana birbirinden büyük ve estetik projelere imza atmaktadır.   

İnc Yapı; hızla gelişen inşaat sektörüne, sürekli yeni tasarımlar ekleyen, genç, dinamik ve konusunda uzman ekibi ile  büyük, küçük proje ayırt etmeksizin, iş merkezi tasarımı ile bir ev dekorasyonuna aynı hassasiyeti gösterebilen ve öncelikli ilkesi müşteri memnuniyeti olan, mimari proje, dış ve iç mimari tasarım ve uygulama hizmetleri veren inşaat firmasıdır. 

Çalışma bütçeleri tamamen müşterinin imkânları doğrultusunda oluşturulup, yönlendirmeler bu bütçelere uygun yapılır.

İnc Yapı, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren İnc Yapı, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.