HAVUZ YAPIMI VE TAMİRİ

HAVUZ YAPIMI VE TAMİRİ

HAVUZ YAPIMI VE TAMİRİ

Uzun yıllardır yüzme havuzu, olimpik yüzme havuzu sistemleri, aqua park, yapay gölet gibi birçok alanda hizmet veren İNC YAPI; yenilenen yüzü ve iş anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Birçok büyük projeye imza atmış ve atmaya devam edilmektedir.

Havuz alanında kendine has çözümleri ile rakiplerinden bir adım öne çıkan İNC YAPI her geçen gün titiz ve uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Dilerseniz ofisimizde siz kahvenizi yudumlarken uzmanlarımız ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanım alanınıza en uygun, kullanışlı ve ekonomik havuzu tespit etmenize yardımcı olsun.

İNC YAPI, havuz yapımı, havuz izolasyonu, havuz mozaiği, havuz aksesuarları ve havuz ekipmanları,  satışı ve işçilik konusunda ülkemizde yıllardır gururla hizmet vermektedir. Evinizin bahçesine kuracağınız minik bir süs havuzundan tutunda Olimpik Yüzme Havuzlarına varıncaya kadar onlarca projeye başarıyla imzasını atmış olan İNC YAPI gücünü, müşterilerimizin firmamızın profesyonelliğine olan inancından almaktadır. Yüzme havuzları veya süs havuzları, imalat sonrası havuz ekipmanları tamir ve montajı ile havuz danışmanlık hizmetleri de verilmektedir.