KIŞ BAHÇESİ TAMİRİ VE BAKIMI

KIŞ BAHÇESİ TAMİRİ VE BAKIMI

Kış Bahçesi hayallerinizi ötelemeyin. Hemen Sizde Lüks bir kış bahçesine sahip olabilirsiniz. Kış bahçesi sistemlerinde kullandığımız kaliteli ürünler sayesinde daha dayanıklı ve ısıya karşı oldukça etkili bir sistemdir.

Kış bahçesi sistemlerinde uygun fiyat seçenekleri ile isteyen herkes kendine hoş bir alan oluşturabilir. Kış bahçesi yapımında açılır kapanır sistem ile istenildiğinde bahçe tamamen açılarak havalandırılabilir.

Soğuk havaların gelmesi ile birlikte insanlar bahçe sefalarından vazgeçip evlerinin içine kapanmak zorunda kalıyorlar. Taze hava ve çiçekleri, ağaçları seven insanlar için dayanılmaz bir şeydir kış mevsiminin bunaltıcı kasvetli havaları. Doğaya âşık insanların mutlaka küçük de olsa bir bahçeleri vardır. Apartmanda yaşayanlar bile geniş balkonlarını ya da teraslarını kış bahçesi haline getirerek bu zevklerinden asla mahrum kalmazlar.

Kış bahçesi özellikle kış ayılarında kullanılmak üzere çatısı camlı etrafı pvc alüminyum veya katlanır cam olarak dizayn edilen bir sistemdir. Kış bahçesi modelleri tek eğim, beşik çatı ve viktorial olmak üzere bir kaç çeşitte uygulanmaktadır. Kış bahçesinin kapama sisteminde ister alman Pvc devi Kömmerling ister Saray Çuhadaroğlu alüminyum istenirse katlanır cam veya sürme balkon kapama sistemleri ile kapatılabilmektedir. İster eviniz, ister ofisiniz, ister çalışma alanlarınız için farklı çözümler ve kaliteli tasarımlarla yaşamınıza yenilik katmak için bize ulaşın.

Yaşamınıza katabileceğimiz artıları birlikte değerlendirip keşfedelim.